مطالب روز

گردش هفتگی سیرکل به رشد ۱۰۰ میلیون دلاری رسید

عرضه و خرید مجدد حجم بزرگی از استیبل کوین USDC در هفته گذشته موجب اتفاقات مثبتی برای سیرکل(Circle) در بازار ارزهای دیجیتال شد. کار تا جایی پیش رفت که USDC با افزایش ۱۰۰ میلیون دلاری روبرو بود. همچنین اعلام شده سیرکل اخیراً ۱.۳ میلیارد USDC منتشر کرده که بیانگر تقاضای فزاینده برای این استیبل کوین در اکوسیستم ارزهای دیجیتال شده است. از دیگر اقدامات سیرکل می توان به بازخرید ۱.۲ میلیارد USDC اشاره کرد. این موضوع نشان دهنده تعهد سیرکل به حفظ تعادل سالم بین عرضه و ذخیره است.

در همین رابطه بهتر است بدانید گردش کل USDC تا تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۳ به بیش از ۲۵ میلیارد دلار رسید. این موضوع وضعیت آن را به عنوان یکی از قابل اعتمادترین و کارا ترین استیبل کوین ها در سراسر کریپتو تثبیت کرد. این رشد همواره در گردش، کاربرد و پذیرش افزایش USDC را برای تراکنش های مالی مختلف در صنعت ارزهای دیجیتال نمایان می کند.

تعهد سیرکل به حفظ ذخایر تا جایی پیش رفته است که از ۲۶.۲ میلیارد دلار ذخیره، ۱.۹ میلیارد دلار آن نقدا نگهداری میشود. این موضوع به ایجاد یک بستر مالی قدرتمند کمک می کند. بخش عمده و دیگر این ذخایر که مجموعاً ۲۴.۲ میلیارد دلار برآورد میشود. این ذخیره در Circle Reserve نگهداری میشود که ثبات و نقدینگی USDC را ضمانت کند.

بد نیست بدانید حفظ ثبات و تعهد USDC موجب رشد در گردش مداوم آن شده است. همچنین سیستم ذخیره قدرتمند، این استیبل کوین را به یکی از بزرگان در اکوسیستم کریپتو تبدیل میکند. این ذخیره مطمئن موجب می شود تا کاربران بتوانند با ایجاد تراکنش های امن و مطمئن ، از تجارت تا حواله ها و بیش از آن، از این ارز دیجیتال استفاده کامل را ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *