مطالب روز

بازار ارزهای دیجیتال مثبت است

طبق گزارش کوین شیرز (CoinShares) ارزهای دیجیتال در دو هفته اخیر روند صعودی را در پیش گرفته است. این بازار موفق شده از سراشیبی پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه بایننس و کوین بیس خود را به خوبی به مسیر درست بازگرداند.

هرچند این بازار هنوز موفق به شکستن رکورد بهار سال ۲۰۲۱ خود نشده است. در مجموع بازار نسبت به سرمایه گذاری شرکت های بزرگی مانند بلک راک و فیدیلیتی واکنش مثبت داشته است.  


کوین شیرز: ۱۳۷ میلیون دلار سرمایه جدید

شرکت مدیریت دارایی ارزهای دیجیتال کوین شیرز (CoinShares) در آخرین گزارش هفتگی خود به سرمایه گذاران و کاربران جریان های صندوق دارایی دیجیتال خود نکات جالبی را ارائه کرده است. 

کوین شیرز در این رابطه اعلام کرد طی هفته گذشته ۱۳۷ میلیون دلار از طریق سرمایه گذاران نهادی به بازار تزریق شده است. خوش بینی سرمایه گذاران برای تزریق این عدد طی ۷ روز گذشته موجب رشد بیت کوین و آلت کوین های دیگر شده است. 

این سومین هفته متوالی است که حجم ورودی به بازار بیش از خروجی آن است. در مجموع رقم این سه هفته میلادی ۴۸۰ میلیون دلار است که با خوش اقبالی نه هفته پیشین منفی خود را جبران کرده است. 

جریان های سالانه نیز به رقم مثبت ۲۳۲ خالص رسید. پیش بینی می شود که طرح بلک راک برای راهاندازی صندوق بورسی بیت کوین، سازمانهای مستقر در ایالات متحده را به سوی ذخیره این طلای دیجیتال تشویق کند.

هرچند که پیشبینی می شود کمیسیون بورس ایالات متحده (SEC) این درخواست ها را مطابق گذشته یا رد یا بی پاسخ بگذارد. ثبت این درخواست از سوی بلک راک و شرکت های دیگر مانند فیدیلیتی یا گلدمن ساکس و … آثار مثبت خود را به بازار ارزهای دیجیتال نشان داده است. 

شنیده می شود میزان حجم بیت کوین که توسط سازمان های آمریکایی نگهداری میشود، از زمان ارائه درخواست بلک راک رشد قابل قبولی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *