مطالب روز

حمایت ژاپن از فناوری Web3

فناوری Web3 به زودی نقش مهمی در آینده ارتباطات و فناوری های گوناگون ایفا خواهد کرد. در این رابطه کنفرانسی با عنوان «وب ایکس اِیژیا» (Webx Asia) با حضور فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن برگزار شد.

در حاشیه این کنفرانس آقای کیشیدا در رابطه با چشم انداز این فناوری صحبت کرد و آن را یکی از ارکان مهم در نظام جدید سرمایه داری دانست.

 آقای یوشیدا درباره این پدیده تازه دنیای تکنولوژِی اظهار کرد: امیدوارم صنعت Web3 دوباره توجه و سرزندگی خود را به دست آورد و پروژههای مختلف جدید متولد شوند. وب ۳ کمک فراوانی به تقویت و ترویج اقتصاد آینده می کند و یکی از ارکان مهم در نظام جدید سرمایه داری است.

همچنین ایشان در ادامه فناوری نسخه سوم وب را دلیلی دانست بر تغییرات اساسی در چارچوب سنتی اینترنت که موجب به تحول اجتماعی و الهام بخش ایدهها و پروژههای جدید برای زندگی آینده می شود.

فناوری Web3 چیست

توضیح کامل فناوری Web3 نیاز به یک مقاله جداگانه و مفصل دارد که به زودی به آن می پردازیم اما برای روشن شدن این مطلب باید گفت فناوری وب ۳ کامل کننده فعلی اینترنت است. به این ترتیب که می توان گفت Web3 به فضا و بستری گفته میشود که تمام امور مربوط در آن به صورت غیرمتمرکز استفاده می شود.

یکی از ایده هایی که در این فناوری دنبال می شود سهم کاربران و اشتراک نظراتشان در ابر کمپانی های بزرگ است. به این صورت که هر فرد می تواند در شرکت هایی مانند متا، آمازون یا گوگل سهم و نقش داشته باشد. هدف از ایجاد Web3 سهیم کردن کاربران در دنیای اقتصادی و فناوری آینده است. “

احراز هویت آسان
در هر ساعتی از روز،کمتر از 5 دقیقه هویت شما رو احراز می‌کنیم

احراز هویت آسان
در هر ساعتی از روز،کمتر از 5 دقیقه هویت شما رو احراز می‌کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *